Oferty pracy

Praca: Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Pobieranie próbek gleby, wykonywanie analiz gleb, roślin, płodów rolnych, doradztwo w danej dziedzinie, dostarczanie próbek we wskazane miejsce (Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Białymstoku Samochód do dyspozycji pracownika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

miejsce pracy: teren całego kraju Obowiązki obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR Wymagania prawo jazdy kat. C uprawnienia do obsługi żurawi kołowych dyspozycyjność doświadczenie zawodowe min. 3 lata

– WIĘCEJ INFORMACJI –

PROGRES ENERGIA

Szukamy ambitnych kreatywnych kandydatek/kandydatów do współpracy, które prowadzą działalność gospodarczą a chcą rozwinąć swój biznes,lub są gotowe ją otworzyć aktywne pozyskiwanie klientów (MŚP, rolnictwo,...

UNIBEP S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Wysokie Mazowieckie

Twój zakres obowiązków Wsparcie kierownika kontraktu w obsłudze administracyjno-księgowej związanej z realizacją budowy, Wprowadzanie faktur oraz danych do systemu ERP, Analiza danych dotyczących realizowanego...

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: cała Polska (regiony o dużym potencjale upraw owocowych) Opis stanowiska: Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Crop Managera ds. upraw owocowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku...