Jak zostać głównym księgowym w województwie podlaskim?

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego i nie masz pracy?

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym, czy małym mieście – możesz dostać pracę jako główny księgowy. Jednak musisz być mobilny i wykazać chęć przeprowadzki lub dojazdów. Niestety, ale firmy, które poszukują głównego księgowego zazwyczaj mają siedziby w większych miastach, na przykład w Białystoku. Naboru na to stanowisko można się często spodziewać w firmach produkcyjnych, które mogą być częścią międzynarodowych koncernów.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać tę pracę?

Niezbędnym elementem jest minimum kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy, często o konkretnym profilu.

Następnie ważne jest również wykształcenie kierunkowe, kolejno doświadczenie w budowaniu oraz kierowaniu zespołem. W końcu główny księgowy niejednokrotnie posiada pod sobą grupę pracowników.

Ważna jest także biegła znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, oprócz tego również dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia codzienną pracę.

Co jeszcze? Oczywiście świetna znajomość programu Microsoft Office. W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet socjalny oraz rozwój zawodowy oraz merytoryczne szkolenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz