Marzysz o pracy jako specjalista ds. agronomii? Świetnie trafiłeś

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego i od dawna zastanawiasz się nad pracą jako specjalista ds. agronomii?

Dobrze się składa, ponieważ możemy podpowiedzieć Ci jak zdobyć pracę w tym zawodzie. Musisz być nastawiony na osiągnięcie sukcesu, lubić kontakt z ludźmi, posiadać dar przekonywania. A ponadto powinieneś także znać specyfikę rynku rolniczego i przejawiać się wysokim optymizmem, uśmiech nie może schodzić Ci z twarzy.

Posiadasz tę energię do działania? Super – takich osób jak Ty poszukuje wiele firm. Ale najpierw dowiedz się, czy spełniasz następujące wymagania: masz wyższe wykształcenie rolnicze, orientujesz się w rynku rolnym oraz aktualnych trendach, masz praktyczną znajomość agrotechniki upraw, również nawożenia, posiadasz wysoką kulturę osobistą, wyróżniasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, masz prawo jazdy kategorii B oraz znasz pakiety Microsoft Office.

Jeśli jesteś pewien, że spełniasz te wymagania, powinieneś dostać pracę w zawodzie bez najmniejszych trudności. W pracy będziesz musiał zająć się m.in. prowadzeniem prezentacji oraz prelekcji produktowych, doradztwem w zakresie technologii upraw, rozpoznawaniem nowych kanałów dotarcia do klientów, czy prowadzeniem wydarzeń promocyjnych. To będzie Twój chleb powszedni.

Brak komentarzy

Napisz komentarz