Praca w budownictwie – województwo podlaskie

Nie zawsze praca w budownictwie łączy się ze szpachlowaniem i malowaniem ścian, kładzeniem płytek w łazience i kuchni, czy nawet układaniem paneli. W tej dziedzinie często szuka się wykwalifikowanych specjalistów, którzy będą znać rynek pod kątem praktycznym, ale też będą posiadali inne umiejętności. Właśnie o tym mogą przekonać się mieszkańcy województwa podlaskiego. Otóż w tym regionie Polski zainteresowani mogą znaleźć bardzo ciekawe oferty pracy.

Przykładem jest praca w firmie, która udziela swoim klientom informacji dotyczących rynku nieruchomości. Przedsiębiorstwo szuka pracownika na stanowisko inżyniera do odbiorów technicznych mieszkań i domów.

Na czym polega praca takiej osoby? Na wykonywaniu odbiorów technicznych mieszkań oraz domów na rynku pierwotnym od deweloperów. Oprócz tego taki pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem przeglądów technicznych nieruchomości. Kolejnym zadaniem będzie praca mobilna na terenie nie tylko samego miasta, ale też okolic. Jest to praca elastyczna, z wolnymi weekendami.

Pracodawca oczekuje, że kandydat na powyższe stanowisko będzie miał wykształcenie minimum średnie techniczne, będzie znał się na budownictwie mieszkań, dlatego bardzo ważne jest doświadczenie w tym zakresie. Kolejnym ważnym aspektem jest dyspozycyjność oraz mobilność. Natomiast warunkiem koniecznym do podjęcia tej pracy jest posiadanie własnego samochodu.

Brak komentarzy

Napisz komentarz